Wertykulator Stiga pomoże w pielęgnacji każdego trawnika. Jego działanie polega na nacinaniu powierzchni ziemi, przez co powstają w niej małe rowki. Dzięki nim dotrzesz do gleby, a co za tym idzie – do korzeni dociera więcej wody i powietrza, co korzystnie wpływa na rozwój roślin. Szybciej i w większej ilości pojawiają się nowe pędy, a starsza trawa ma lepsze warunki do rozrastania się. W efekcie uzyskujesz atrakcyjny wygląd ogrodu, a trawa jest gęsta, bujna i intensywnie zielona.

Wertykulator Stiga – niezawodna pielęgnacja trawnika

Wertykulacja to całkowicie naturalna i bezpieczna metoda napowietrzania i użyźniania gruntu. Dzięki niej zapomnisz o żmudnych próbach nawożenia trawnika sztucznymi środkami chemicznymi. Użycie wertykulatora gwarantuje skuteczność – trawnik jest w dobrej formie, a Ty nie zanieczyszczasz ziemi. To ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązanie, przy użyciu którego dbanie o powierzchnie zielone staje się prostsze.

Urządzenie dobrze się prowadzi – jest zwrotne i mobilne, więc bez trudu dociera nawet do najbardziej niedostępnych zakątków w ogrodzie. Mocny silnik gwarantuje sprawną i bezawaryjną eksploatację, a wytrzymałe ostrza wysoką efektywność działania. Wertykulator Stiga to niezawodne urządzenie, dzięki któremu szybko i bez wysiłku zadbasz o trawnik. Soczyście zielony, bujny ogród bez kępek nieestetycznej, wyschniętej trawy to idealne dopełnienie otoczenia, w którym przecież każdy chciałby się znaleźć. Działamy zarówno jako wypożyczalnia wertykulatorów, jak i oferujemy ich sprzedaż.