Wypożyczalnia

Cennik

Usługa Koszt brutto (doba) Koszt kaucji
Kosiarka spalinowa 80 zł 500 zł
Kosa spalinowa 100 zł 500 zł
Piła spalinowa 100 zł 500 zł
Nożyce do żywopłotu 100 zł 500 zł
Dmuchawa / odkurzacz 80 zł 500 zł
Glebogryzarka spalinowa 150 zł 500 zł
Wertykulator spalinowy 150 zł 500 zł
Rozdrabniacz 150 zł 500 zł

Wypożyczalnia Bielsko

Przy wypożyczaniu urządzenia pobierana jest kaucja w gotówce w wysokości zależnej od rodzaju urządzenia. Opłata naliczana jest wg stawki za jedną dobę wypożyczenia. Kaucje pobierane są z góry. Urządzenia podlegają zwrotowi w określonym wcześniej terminie. Wypożyczający ma obowiązek używania maszyny zgodnie z przeznaczeniem. W wypadku niezwrócenia sprzętu w ustalonym terminie doliczona zostaje odpłata za każdą następną dobę na zasadach ogólnych. W wypadku rozwiązania umowy sprzęt należy zwrócić w stanie niepogorszonym. Zwrot sprzętu następuje bez odrębnego wezwania pod rygorem dochodzenia zapłaty pełnej kwoty wartości sprzętu i dodatkowo zatrzymania pełnej kwoty kaucji, gdyż urządzenie zostanie uznane za sprzedane na rzecz wypożyczającego.

wypozyczalnia

Odbioru urządzenia od wypożyczającego dokonuje się w miejscu wypożyczenia, czyli w BCC Ogród APEKS Sp. j. ul. Argentyna 4 w Bielsku-Białej. W przypadku stwierdzenia wad i uszkodzeń w wyniku niewłaściwej obsługi urządzenia, wypożyczający pokrywa wszelkie koszty naprawy.
Zapewniamy mieszankę olejowo-paliwową do urządzeń jeżeli jest potrzebna, a także dodatkowe oprzyrządowanie do urządzeń typu szelki, kask, słuchawki itp.
Podane ceny są cenami brutto za dobę.
Wymagane przy wypożyczeniu są: dokument tożsamości, oraz kaucja.
Przy wypożyczeniu urządzeń na okres powyżej 7 dni istnieje możliwość negocjacji cen.
ZAPRASZAMY!

Działamy nie tylko jako sklep i serwis, ale również wypożyczalnia narzędzi ogrodniczych. Dowiedz się, do kogo jest skierowana nasza oferta i jaki sprzęt znajduje się do Twojej dyspozycji na miejscu, w Bielsku-Białej.

Wynajem sprzętu ogrodniczego oferujemy z myślą o klientach zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Istnieje wiele powodów, dla których zamiast zajrzeć do oferty naszego bogato wyposażonego sklepu wolisz dokonać jednorazowego wypożyczenia lub skorzystać z możliwości regularniejszej współpracy. Chodzi o takie okoliczności jak między innymi:

  • brak miejsca do przechowywania kosiarki, pilarki i innych urządzeń zajmujących relatywnie dużo przestrzeni,
  • brak ogrodu, sadu czy działki wymagających regularnych prac sezonowych (a jedynie pilna potrzeba np. w związku z nieruchomością bliskiej osoby),
  • incydentalna potrzeba na własnej posesji (np. wiosenna wertykulacja trawnika) lub w ramach realizowanych usług (np. prace budowlane).

Wypożyczalnia narzędzi ogrodniczych Bielsko-Biała

Nasza wypożyczalnia maszyn ogrodniczych działa na bardzo prostej zasadzie – informujesz nas, czego potrzebujesz, a my prezentujemy dostępny sprzęt. Następnie uiszczasz opłatę oraz kaucję gotówkową według cennika dostępnego na stronie. Tym samym zawierana jest umowa, wedle której masz obowiązek używać sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem, a przed upływem ustalonego terminu zwrócić go w niepogorszonym stanie. Wówczas oddajemy kaucję.

Możesz liczyć na nasz profesjonalizm. Wiemy, że skoro potrzebujesz sprzętu w wyjątkowych okolicznościach, prawdopodobnie nie dysponujesz niezbędnymi dodatkami ani akcesoriami. Dlatego użyczamy niezbędną mieszankę olejowo-paliwową czy np. kask i słuchawki chroniące słuch.

Zastanawiasz się, co ma do zaoferowania wypożyczalnia sprzętu ogrodowego APEKS Ogród? Takie urządzenia jak m.in.:

  • kosiarki, piły i kosy spalinowe,
  • rozdrabniacze,
  • wertykulatory i glebogryzarki,
  • dmuchawy do liści i odkurzacze,
  • nożyce do przycinania i pielęgnacji żywopłotu.

Dzięki nam zrealizujesz wszelkie podstawowe i bardziej specjalistyczne prace ogrodowe bez konieczności inwestowania w wysokojakościowy sprzęt.