Równo przycięty, zadbany trawnik to ozdoba każdego ogrodu i terenu zielonego. Aby cieszyć się jego estetyką i właściwościami, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu do koszenia. Kosiarka elektryczna z napędem otwiera długą listę urządzeń, które znajdują się w ofercie naszej firmy. Możesz na nas liczyć w kwestiach doradztwa, sprzedaży, serwisu oraz wypożyczenia kosiarek i narzędzi wiodących firm: STIGA, OLEO-MAC oraz FISKARKS.

Kosiarka elektryczna z napędem i inne urządzenia

Zastanawiasz się, jaki model kosiarki wybrać do pielęgnacji swojego ogrodu? Podstawowym rozwiązaniem, na które decyduje się wielu naszych klientów, jest wariant elektryczny z napędem. Renomowane firmy wiedzą, jak projektować i wykonywać urządzenia, żeby koszenie było przyjemnością. Wygodna obsługa, solidny korpus, możliwość regulacji – to wszystko cechy sprzętu oferowanego przez naszą firmę. Kosiarka, którą wystarczy podłączyć do prądu, idealnie sprawdza się w większości przydomowych ogródków. Naciskasz rączkę i po prostu jedziesz, nawet po nierównym czy pochyłym terenie.

Kolejną propozycją w naszej ofercie jest kosiarka spalinowa z napędem, którą w zależności od potrzeb możesz wypożyczyć lub kupić. To mocna, wydajna i niezawodna maszyna, która doskonale sprawdza się w większych ogrodach i do profesjonalnych zastosowań. Silniki dostępnych w naszej ofercie kosiarek spalinowych z napędem są zasilane paliwem, a nie prądem, dzięki czemu dają jeszcze więcej możliwości koszenia według własnych potrzeb.

Naszą ofertę uzupełniają też inne warianty, jak kosiarka ręczna do trawy. Co stanowi o jej przewadze względem standardowo wykorzystywanych maszyn?

  • Oszczędzasz pieniądze, ponieważ nie musisz inwestować w paliwo lub energię elektryczną.
  • Chronisz środowisko naturalne, używając narzędzia nieprzyczyniającego się do zwiększania emisji gazów cieplarnianych.
  • Nie potrzebujesz źródła zasilania i nie przejmujesz się kablem ani koniecznością serwisowania elementów mechanicznych.

Kosiarka ręczna bębnowa jest przy tym bardzo wygodna w obsłudze, szczególnie na niewielkich przestrzeniach. Sprawdź, czym wyróżnia się chociażby kosiarka ręczna STIGA dostępna w naszym sklepie.