Spalinowe nożyce do żywopłotu zapewniają niezawodne wsparcie w pielęgnacji ogrodu. Podobnie jak elektryczny sekator do gałęzi, pozwalają na szybkie i zarazem dokładne przeprowadzenie wielu prac wykończeniowych. Przycięcie krzewów i żywopłotu przestaje być kłopotem – przy użyciu oferowanych urządzeń z łatwością nadasz im odpowiednią, pożądaną formę, estetycznie ozdabiając przestrzeń.

Nożyce Stiga i sekatory do żywopłotu – siła w precyzji

Urządzenia zapewniają wygodę użytkowania. Regulowane uchwyty umożliwiają ułożenie rąk w dogodnej pozycji, w związku z czym wzrasta komfort, bezpieczeństwo i poziom obsługi. To niezwykle ważne, gdy chce się nadać roślinom finezyjne, perfekcyjne kształty. Sekatory akumulatorowe są lekkie i wygodne, dlatego dotrzesz nimi w każde miejsce. Wytrzymały akumulator zapewnia płynną pracę. Urządzenia są ciche, więc przy okazji można prowadzić rozmowę czy słuchać muzyki.

W ofercie dostępne są też nożyce spalinowe marki Stiga. Charakteryzują się niewielkim spalaniem i imponującą wydajnością. Wszystkie urządzenie zostały wyposażone w niezawodne, mocne silniki, co gwarantuje bezawaryjne użytkowanie. Najbardziej eksploatowaną częścią nożyc jest ostrze, dlatego dołożono wszelkich starań, żeby było wytrzymałe i skuteczne. Z kolei innowacyjny, beznarzędziowy system dociskowy sprawia, że wymiana noży jest łatwa i bezpieczna. Do twardszych gałęzi czy wyższych roślin polecamy większe modele nożyc spalinowych do żywopłotu bądź nożyce na wysięgniku.