Robot koszący do trawy to narzędzie do pielęgnacji mniejszych ogrodów czy działek przeznaczone dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia. Aby uzyskać pożądane efekty, wystarczy bowiem uruchomić urządzenie i postawić je na ziemi – to wszystko. Robot rozpocznie sprawną pracę i zadba o estetyczny wygląd otoczenia, a Ty zajmiesz się swoimi sprawami, spędzając czas tak, jak chcesz.

Robot koszący Stiga – automatycznie zadba o Twój ogród

Automatyzacja procesu koszenia nigdy nie była tak zaawansowana. Robot koszący do trawy został wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji, co sprawia, że jest wyjątkowo efektywnym i wydajnym wsparciem w ogrodzie. Specjalne czujniki eliminują ryzyko wjazdu w przeszkody czy zniszczenia ulubionej rabaty kwiatów. Urządzenie posiada też czujkę deszczu, więc przerywa pracę, gdy zaczyna padać. W związku z tym nie marnujesz czasu na czyszczenie go z zaschniętej trawy.

Robot koszący Stiga wyprodukowano z wysokiej jakości podzespołów, co przekłada się na długotrwałe i satysfakcjonujące użytkowanie. Wysoce wytrzymały nóż powstał z jednego elementu, więc nie ma ryzyka, że któraś część odpadnie. Niewątpliwym atutem jest mocny silnik – wydajny, ergonomiczny i cichy. Wygodę obsługi zapewnia kontrola urządzenia za pomocą aplikacji mobilnej Autoclip Remote. Daje to nieograniczoną możliwość edycji ustawień, dzięki czemu robot koszący Stiga w spełnia indywidualne potrzeby i wymagania. Zamów go i zadbaj o trawnik, oszczędzając czas i energię!