Lekka i poręczna, a zarazem niezawodna w codziennym lub okazjonalnym użytku – taka powinna być profesjonalna pilarka spalinowa gałęziówka, czyli jedno z narzędzi, którego sprzedażą, serwisem i wynajmem zajmujemy się w naszej firmie.

Jeżeli posiadasz kominek, często pracujesz w ogrodzie lub profesjonalnie zajmujesz się usługami ogrodowymi – mamy w ofercie sprzęt, który może być Ci niezbędny. To pilarka spalinowa na wysięgniku lub z innymi praktycznymi dodatkami. Rąbanie drewna tradycyjnymi metodami lub korzystanie z ręcznej piły nie zawsze przynosi pożądane efekty. Poza tym męczysz się i narażasz zdrowie. Dużo szybciej i wygodniej jest sięgnąć po pilarkę – model elektryczny albo spalinowy. Po wlaniu paliwa nie pozostaje nic innego jak błyskawicznie uporać się nawet z grubszymi pniakami i gałęziami.

Pilarka spalinowa gałęziówka – niezbędna do cięcia drewna

Przy wyborze konkretnego produktu dokładnie zapoznaj się z jego opisem i sprawdź takie parametry jak:

  • rodzaj, pojemność i moc silnika,
  • typ rozrusznika i podstawowe funkcje,
  • dodatkowe funkcje,
  • typ łańcucha i jego parametry,
  • pojemność zbiornika na olej,
  • wymiary i waga.

Wybierając profesjonalne narzędzia, jak pilarka spalinowa STIGA, czyli renomowanej, wiodącej w branży firmy, masz pewność solidnej, cichej, ergonomicznej pracy, co szczególnie ważne przy większej ilości drewna lub gałęzi do pocięcia. Wariant spalinowy przeważa nad elektrycznym nie tylko mocą, ale również wygodą braku konieczności zasilania na prąd. Zamiast zastanawiać się, gdzie dociągnąć kabel i czy na pewno jest odpowiednio długi, po prostu wlewasz olej i przystępujesz do pracy.

Skontaktuj się z naszą firmą, jeżeli rozglądasz się za nową pilarką i chcesz wiedzieć, który model odpowiada na Twoje potrzeby. Pomożemy w przypadku wszelkich awarii wymagających naprawy czy wymiany łańcucha. Prawidłowa konserwacja jest niezbędna, żeby cieszyć się funkcjonalnością pilarki na przestrzeni wielu lat. Możesz też wypożyczyć sprzęt, jeśli potrzebujesz go tylko do okazjonalnego użytku.