Glebogryzarka umożliwia przygotowywania gleby pod wysiew roślin, a także służy do pielęgnacji trawnika czy wertykulacji mchu. Urządzenie usprawnia pracę w grządkach i pozwala zapomnieć o żmudnej i wyczerpującej pracy fizycznej mającej na celu spulchnienie i napowietrzenie gruntu przed sadzeniem. Glebogryzarka Stiga świetnie sprawdza się w małych ogródkach i na większych przestrzeniach. Z powodzeniem zaspokaja wymagania rolników i profesjonalnych ogrodników.

Glebogryzarka ogrodowa – solidne wsparcie w pracach ogrodowych

Ręczna glebogryzarka ogrodowa jest zaawansowana technologicznie i wykonana z wysokiej jakości podzespołów. Wymienne akcesoria pozwalają jeszcze dostosować je do potrzeb operatora, poprawiając płynność i wygodę pracy. Na komfort użytkowania wpływa też starannie zaprojektowany uchwyt, który zapewnia wygodne prowadzenie i manewrowanie, dzięki czemu z łatwością dotrzesz do każdego skrawka swojego ogrodu.

Przemyślane rozmieszczenie elementów sterowania gwarantuje bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad ręczną glebogryzarką. Jej dużym atutem jest też mocny i bezawaryjny silnik gwarantujący wydajną i bezawaryjną pracę. Szczególnie ważną rolę pełnią noże maszyny, dlatego dołożono wszelkich starań, aby były wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i zużycie. Solidne ostrza z łatwością radzą sobie nawet z najtwardszymi bryłami ziemi. Ogrodowa glebogryzarka ręczna Stiga to gwarancja dobrze spulchnionej i napowietrzonej gleby, a więc i idealnych warunków dla Twoich roślin. Nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem urządzenia.